DOKTORAT W INSTYTUCIE NENCKIEGO

Głównym celem studiów doktoranckich jest przygotowanie do pracy naukowej w środowisku akademickim. Doktorat jest pierwszym krokiem w karierze naukowej. Coraz częściej można też znaleźć atrakcyjną pracę badawczo-rozwojową w laboratoriach przemysłowych, gdzie wiedza i umiejętności twarde zdobyte w trakcie studiów doktoranckich są nieocenione. Jeszcze większe znaczenie mają umiejętności miękkie zdobywane w trakcie doktoratu: precyzyjna komunikacja w mowie i piśmie, sieć kontaktów akademickich i przemysłowych, zarządzanie czasem.

 

Zanim podejmiesz decyzję o doktoracie zastanów się, czy kilka lat studiów doktoranckich zwiększy Twoje szanse na rynku pracy i poprowadzi CIEBIE w kierunku, w którym chcesz iść. Doktorat jest dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia: dla ludzi ambitnych, pracowitych, którzy lubią podejmować długofalowe wyzwania.

 

Jeżeli gotów jesteś podjąć wyzwanie studiów doktoranckich i interesują Cię nauki o życiu, Instytut Nenckiego jest najlepszym wyborem. Jesteśmy wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie instytutem biologicznym. Pracują tu wybitni naukowcy o wieloletnim doświadczeniu promotorskim, którzy realizują ciekawe programy badawcze i podejmują wyzwania stojące przed naszym społeczeństwem, zarówno na poziomie badań podstawowych jak i stosowanych. Wyniki swojej pracy publikujemy w znaczących czasopismach międzynarodowych. Mamy świetnie wyposażone pracownie. Doktoranci Instytutu rekrutują się z całego świata dzięki czemu skorzystasz z szansy pracy w międzynarodowym środowisku. Wyjazdy na konferencje i praktyki zagraniczne będą dla Ciebie cennym doświadczeniem.

 

Zapraszamy!

Prof. dr hab. Daniel K. Wójcik
Kierownik Studiów Doktoranckich

Prof. dr hab. Daniel K. Wójcik
studia.doktoranckie@nencki.gov.pl
tel: +48 22 5892348

 

Sekretariat Studiów Doktoranckich
mgr Katarzyna Gardocka
studia.doktoranckie@nencki.gov.pl
tel: +48 22 5892215

Projekty Konferencje